Ana Karakterin Tanrı Gibi Olduğu ve Millete Haddini Bildirdiği Animeler!

Ana karakterin çok güçlü olduğu animeler arayanlar buraya! Ana karakterin başından beri çok güçlü olduğu hatta ana karakterin tanrı gibi olduğu bu animelerde ana karakterimiz o kadar güçlüğü millete hadlerini bildiriyor!

Mayıs 24, 2024 - 09:29
Mayıs 24, 2024 - 09:29
 0  155

1. One Punch Man

One Punch Man

Saitama, sıradan bir adamken kendisini kahramanlık yolunda bulur. Ancak, antrenmanlarının sonucunda o kadar güçlü hale gelir ki, her düşmanı tek yumrukla alt edebilir hale gelir. Artık hiçbir düşman onunla baş edemez ve bu durum onu sıkıntıya sokar. Saitama, gücünü göstermek ve gerçek bir mücadele arayışı içindedir.

2. Overlord

Overlord

Momonga, popüler bir MMORPG olan Yggdrasil'de oyun karakteri olan Ainz Ooal Gown adında bir savaş lordu olarak oynamaktadır. Ancak, oyunun kapanışıyla birlikte, Momonga oyun dünyasında hapsolur ve karakteri olan Ainz'in gerçek bir varlık olduğunu keşfeder. Artık Ainz, Yggdrasil dünyasında kendi imparatorluğunu kurma ve diğer karakterlerle savaşma gücüne sahiptir.

3. Tengen Toppa Gurren Lagann

Tengen Toppa Gurren Lagann

Simon ve Kamina, yeraltında sıkışıp kalmış insanları özgürlüğe kavuşturmak için devasa bir mecha olan Gurren Lagann'ı kullanarak savaşırlar. Kamina'nın ölümünden sonra Simon, liderlik konusunda büyüyen bir güç ve kararlılık sergiler. Artık Simon, insanlığı yüksek teknolojili ve güçlü düşmanlara karşı savunmak için devasa boyutlarda bir mecha ordusunu yönlendirir.

4. No Game No Life

No Game No Life

Sora ve Shiro adlı kardeşler, her türlü oyunda efsanevi birer dahi olarak bilinirler. Bir gün, gizemli bir varlık olan Tet tarafından farklı bir dünyaya çağrılırlar. Burada, tüm mücadelelerini oyunlar aracılığıyla çözmek zorundadırlar. Sora ve Shiro, bu fantastik dünyada güçlü rakiplere karşı kendi stratejilerini kullanarak hükmetmeye çalışırlar.

5. Mahouka Koukou no Rettousei (The Irregular at Magic High School)

Mahouka Koukou no Rettousei (The Irregular at Magic High School)

Tatsuya ve Miyuki Shiba adında iki kardeş, sihirli bir akademide eğitim alırlar. Ancak, Tatsuya, normal öğrencilerden farklı olarak savaş yetenekleri olan bir "seviye düşük" olarak etiketlenir. Bu durum, onun güçlü ve sıradışı yeteneklerini gösterme fırsatı bulmasını sağlar. Tatsuya, hem okulda hem de dış dünyada karşılaştığı tehditlere karşı savaşırken, kendisini kanıtlamak ve kardeşini korumak için mücadele eder.

6. Mob Psycho 100

Mob Psycho 100

Shigeo Kageyama, güçlü psikik yeteneklere sahip bir lise öğrencisidir. Ancak, yeteneklerini kontrol etme konusunda zorluklar yaşar ve sıradan bir hayat yaşamaya çalışır. Ancak, istemeden de olsa kendini süper doğaüstü olayların içinde bulur ve gücünü gösterme fırsatı bulur. Shigeo, hem içsel hem de dışsal tehditlere karşı mücadele ederken, güçlü bir karakter gelişimi yaşar.

7. Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Lelouch Lamperouge, saklanmış bir geçmişe ve gizli bir güce sahip olan bir lise öğrencisidir. Kendini "Zero" olarak bilinen bir isyan lideri olarak tanıtarak, Britannia İmparatorluğu'na karşı bir isyan başlatır. Lelouch, savaş stratejileri ve zekasıyla düşmanlarını alt etmeye ve imparatorluğu devirmeye çalışırken, halkın umudu olmaya çalışır.

8. Katanagatari

Katanagatari

Shichika Yasuri adlı genç bir adam, babası tarafından öldürülen bir kılıcın intikamını almaya yemin eder. Ancak, Shichika'nın savaş yetenekleri geleneksel değil, doğrudan bir dövüş stiliyle ilişkilendirilir. Shichika, intikam arayışında bir dizi güçlü rakiple karşılaşırken, hem kendisinin hem de rakiplerinin yeteneklerini sınar.

9. Death Note

Death Note

Light Yagami, sıradan bir lise öğrencisi olarak başlar, ta ki bir ölüm tanrısının düşme not defterini bulana kadar. Bu defter, ismi yazılan herkesin öleceği bir ölüm cezasıdır. Light, bu gücü kullanarak, dünyayı suçsuz olmayan insanlardan temizlemeye ve kendi adaletini sağlamaya çalışır. Ancak, bu güç onu karanlık bir yola sürükler ve kendisini tanrısal bir figür olarak görmeye başlar.

10. Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? (Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?)

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? (Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?)

Sakamaki Izayoi, gizemli bir şekilde farklı bir dünyaya çağrılan genç bir adamdır. Bu yeni dünyada, çeşitli yeteneklere sahip olan insanlar arasında bir rekabet ve çatışma ortamı vardır. Izayoi, kendisini bu dünyada güçlü rakiplerle ve zorlu görevlerle karşı karşıya bulur. Ancak, olağanüstü yetenekleri ve cesaretiyle, diğer karakterlere karşı üstünlük kurar ve hızla bu dünyanın liderlerinden biri haline gelir.

11. Alderamin on the Sky

Alderamin on the Sky

Ikta Solork, savaş stratejilerinde üstün yeteneklere sahip bir askerdir, ancak savaşa olan isteksizliği ile tanınır. Bir dizi olay sonucunda, Ikta ve takım arkadaşları düşman bir imparatorluğa karşı savaşmak zorunda kalır. Ikta, zekası ve liderlik yetenekleriyle, düşmanları alt etmek ve ülkesini savunmak için mücadele eder.

12. A Certain Magical Index

A Certain Magical Index

Touma Kamijou, normal bir lise öğrencisi gibi görünse de, gizli bir güce sahiptir. "Imagine Breaker" adı verilen bir yetenekle doğmuştur, bu da ona büyülü ve doğaüstü güçlere karşı bağışıklık sağlar. Touma, bu güçle karşılaştığı farklı büyücüler ve organizasyonlarla mücadele ederken, adaleti sağlamak için savaşır.

13. Ana Karakterin Çok Güçlü Olduğu Animeler

 1. One Punch Man
 2. Overlord
 3. Tengen Toppa Gurren Lagann
 4. No Game No Life
 5. Mahouka Koukou no Rettousei (The Irregular at Magic High School)
 6. Mob Psycho 100
 7. Code Geass: Lelouch of the Rebellion
 8. Katanagatari
 9. Death Note
 10. Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? (Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?)
 11. Alderamin on the Sky
 12. A Certain Magical Index

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Galaksi Yolcusu Galaksiler arası seyahat eden bir blog yazarı.