En Güzel Anime Kızı! Aşırı Çekici 25 Anime Kızı!

En güzel anime kızını arayanlar ve karar veremeyenler için bu liste biraz fikir verebilecektir. Bu listemizde en güzel ve en tatlı 10 anime kızını sıraladım. Geçelim anime kızları listemize.

Mayıs 24, 2024 - 00:19
Mayıs 24, 2024 - 00:19
 0  135

1. Akeno Himejima (High School Dxd)

Akeno Himejima (High School Dxd)

İlk sırada High School Dxd dizisinden Akeno yer alıyor. Bu, dizinin tek bir bölümünü bile izlemiş olan hiç kimseyi şaşırtmayacaktır.

Akeno, Kuoh Akademisi'ndeki Okült Araştırma Kulübü'nün başkan yardımcısıdır. Aynı zamanda Rias'ın çocukluk arkadaşıdır. Hangi dönemde olursa olsun, her zaman hayranların en sevdiği ve tüm zamanların en seksi anime kızlarından biri olarak hüküm sürecek.

2. Mai Sakurajima (Bunny girl Senpai)

Mai Sakurajima (Bunny girl Senpai)

En seksi 25 anime kızının 2. sırası Bunny Girl Senpai'den Mai Sakurajima'ya verildi. Bunny Girl Senpai, beklenmedik olay örgüsü kıvrımları ve unutulmaz karakterleriyle en iyi yazılmış romantik animelerden biri olmaya devam ediyor.

Ana karakter Mai Sakurajima, bir insanın en ateşli kız olarak kabul edilmesi için gereken her şeye sahip. Güzelliği ve birinci sınıf bir kişiliği var.

3. Rias Gremory (High School DxD)

Rias Gremory (High School DxD)

Fan servisi yüzünden High School DxD'yi izlemediyseniz cidden çok şey kaçırıyorsunuz. En iyi yazılmış harem animelerinden biri olabilir.

Rias bir lise üçüncü sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Kuoh Akademisi'ndeki Okült Araştırma Kulübü'nün eski başkanı. Onun karakteri sizi en başından bağlayacak.

4. Fubuki (One Punch Man)

Fubuki (One Punch Man)

One Punch Man fantastik sanatı ve ilginç hikayesiyle tanınır, ancak başarısının bir diğer önemli faktörü de kadın karakterlerin güzelce hazırlanmış tasarımıdır.
Fubuki, One Punch Man'deki en iyi ve en ateşli kadınlardan biridir, eşsiz bir güzelliğe ve mutlak bir yıkıcı figüre sahiptir. Kıvrımlı bir figür ve güçlü ateş gücünün mükemmel bir karışımı.

5. Albedo (Overlord)

Albedo (Overlord)

Overlord, yeni neslin en iyi isekai animelerinden biri ve serinin önde gelen yüzlerinden biri Albedo. Nazarick'in Büyük Mezarı'nın Muhafızlarının gözetmenidir.

En göze çarpan özelliklerinden biri Ainz Ooal Gown'a olan sadakati ve sevgisidir. Soluk beyaz bir teni, siyah saçları ve büyüleyici bir figürü olan bir çift kanadı vardır. Bir succubus olmasına rağmen, hayatı boyunca bir erkeğe dokunmamıştır.

6. Hilda Boreas Greyrat

Mushoku Tensei'deki EFSO GARIDIR KENDİSİ. EFSANE.

7. Violet Evergarden (Violet Evergarden)

Violet Evergarden (Violet Evergarden)

Bir bakışta en ateşli karakterlerden biri gibi görünmeyebilir. Ancak dizideki en belirgin karakter gelişimlerinden birine sahip.

Başlangıçta duygusuz bir kızdı, ancak yolculuk boyunca hızla hayranların favorisi haline geldi. Onu öne çıkaran şey benzersizliği.

8. Boa Hancock (One Piece)

Boa Hancock (One Piece)

Sırada One Piece'ten Boa Hancock var. Serideki en çekici kadınlardan biridir.

O kadar güzel ki, eğer bir erkek ona gözlerini dikerse, Boa onu bir Taş heykele dönüştürebilir. Büyük anneden sonra dizideki en güçlü karakterdir. İzleyicilerin onu çekici bulmasının nedenlerinden biri de uzun siyah parlak saçları ve uzun boyudur.

Aslında, One Piece'in yaratıcısı bir keresinde Boa Hancock'u o kadar güzel yaptığını, artık hayranların beklentilerine göre çizim yapmasının zor olduğunu açıklamıştı.

9. Yoruichi (Bleach)

Yoruichi (Bleach)

Bleach'in istisnai kadın karakter sıkıntısı yoktur, ancak hiçbiri hayranların kalbinde Yoruichi kadar yüksek bir yere sahip değildir.

Seride ilk kez göründüğünden beri hayran kitlesi giderek büyüyor.
Kendisi şaka yapan ama savaş sırasında çabucak ciddileşen bir kadın. Yoruichi'den daha hızlı olan sadece birkaç karakter olabilir.

10. Erza Scarlet (Fairytale)

Erza Scarlet (Fairytale)

Fairy Tale'de Erza başroldeki kadın oyunculardan biri ve Natsu'nun iyi bir arkadaşıdır ve bu dizideki çoğu karakter gibi o da Fairy Tail loncasının üyelerinden biridir.
Erza'nın onu çekici kılan birçok özelliği vardır, ancak en dikkat çekici olanı mutluluğunu feda ederken başkalarına yardım etme arzusudur.
Hoş kişiliğinin yanı sıra, ince bir vücuda sahip uzun kızıl saçları vardır. Zırhının içinde gerçekten seksi görünüyor

11. Hibana (Fire Force)

Hibana (Fire Force)

Hibana üçüncü nesil pyro-kinetik ve 5. bölümün kaptanıdır. İnsanlara çöp gibi davranan ve konumları ne olursa olsun onlara değer vermeyen karakterlerden biridir.

Birçok suçluya işkence etmiştir, ancak şaşırtıcı bir şekilde ekip üyeleri kendilerine nasıl davranıldığından memnundur. Hibana'nın şehvet dolu aurası ışıl ışıl parlıyor. Ayrıca zümrüt gibi gözleri vardır.

12. Rangiku (Bleach)

Rangiku (Bleach)

Rangiku çekici vücudunu insanları baştan çıkarmak için kullanır. Bunu Ichigo ve ekip üyelerine yapmayı çoktan denemiştir.

Ayrıca genel olarak eğlenceli bir karakterdir ve ince belli bir kum saati figürüne sahiptir. Rangiku hoşlanmadığı şeyler hakkında konuşmaktan çekinmez. Nefes kesici bir vücuda sahiptir, ancak onu öne çıkaran ve çekici kılan kişiliğidir.

13. Rin Tohsaka (Fate)

Rin Tohsaka (Fate)

Rin Tohsaka, Fate dizisinin en ilginç karakterlerinden biridir. Popülerliğinin en büyük nedeni tsundere davranışı ve çekici vücududur.
Anime dünyasında sayısız tsundere karakter var, ancak başka hiçbirinin Rin Tohsaka kadar büyük bir hayran kitlesi yok. Savaş alanında bile en güçlü karakterlerden biridir.

14. Hinata Hyuga (Naruto)

Hinata Hyuga (Naruto)

Hinata, sevdiği çocuk ona biraz yaklaştığında bilincini kaybeden bir kızdır. Ancak savaş alanında, o tamamen farklı bir kişidir.
Neji öldüğünde, Naruto umudunu kaybetmenin eşiğindeydi, ancak Hinata Naruto'yu karanlığa düşmekten kurtarmayı başardı. Ayrıca iri gözleri ve koyu mavi saçlarıyla çok çekicidir.

15. Miku (The Quintessential Quintuplets)

Miku (The Quintessential Quintuplets)

Quintessential Quintuplets'ten Nakano Miku 15. sırada yer alıyor. Animedeki ilk çıkışından bu yana büyük bir hayran favorisi olmuştur.

Miku utangaç bir kişiliğe sahip olsa da, başka hiçbir şeye benzemeyen bir hayran kitlesine sahip. Animedeki en estetik kızlardan biridir. Sevimli bir gülümsemenin yanı sıra pembe saçları var.
Miku genellikle bir kulaklık takıyor, bu da karakter tasarımını serinin diğer kızlarından benzersiz kılıyor.

16. Esdeath (Akame Ga Kill)

Esdeath (Akame Ga Kill)

Esdeath, Akama Ga Kill serisinin ana karakterlerindendir.

Akame Ga Kill, dizide çekici kadınlara sahip olmak söz konusu olduğunda hayal kırıklığına uğratmaz ve kimse Esdeath'a yaklaşamaz.

Kıvrımlı vücudunun yanı sıra çok güçlüdür ve korkutucu bir aurası vardır, ancak sevdiği biriyseniz sizi korumak için her şeyi yapacaktır.

17. Tsunade (Naruto)

Tsunade (Naruto)

Naruto, dünyanın en tanınmış animelerinden biridir ve animenin başarısının ardındaki önemli nedenlerden biri de güçlü kadın oyuncu kadrosudur.

Güçlü ve güzel Tsunade, 1. Hokage Senju Hashirama'nın torunu ve serinin en güçlü karakterlerinden biri, kendisinin beşinci Hokage olmasından bahsetmiyorum bile. Tsunade bir kızın aynı anda hem vahşi, hem güçlü, hem zeki, hem de güzel olabileceğini kanıtladı.

18. Orihime (Bleach)

Orihime (Bleach)

Orihime muhtemelen animenin en tanınmış kızlarından biridir.

Bleach, animelerdeki en iyi kadın oyunculardan birine sahip ve Orihime de bunlardan biri. Serinin başında kendine güveni az ve beceriksiz olmasına rağmen, şimdi güçlü, güzel ve yakışıklı bir kadın haline geldi, bu da onu bu listede bahsetmeye değer kılıyor.

19. Nami (One Piece)

Nami (One Piece)

Nami'den bahsetmeden One Piece hakkında konuşamazsınız. O, hasır şapkaların ayrılmaz bir parçası olmuştur ve mürettebatta navigatör rolünü oynamaktadır.

Nami hasır şapkaların üçüncü üyesiydi. Luffy veya Zoro kadar güçlü olmasa da sevimli gülümsemesi ve ince vücudu etrafında binlerce hayran toplamıştır.

20. Saber (Fate Series)

Saber (Fate Series)

Listemizde sırada anime serisi Fate/Zero'dan Saber var. Kendisi Arotira Pendragon olarak da bilinir.

Saber, ince ve güzel bir vücuda sahip güçlü bir kadındır ve güçlü iradeyi tasvir eder ve savaş alanındaki nefes kesici becerilerini de unutmaz. seri boyunca, krallığına ve ailesine olan sevgisi sarsılmaz olmuştur.

Sadece görünüşü değil, güçlü kişiliği de en seksi 20 anime kızı listesine girmesinin nedenidir.

21. Midnight (My Hero Academia)

Midnight (My Hero Academia)

Animelerde ekranda çok sık görünmemesine rağmen sizi kazanabilen çok az karakter vardır ve Midnight bunun en iyi örneğidir.

Ekranımızda nadiren görünmesine rağmen, hayranların çoğunu büyülemeyi başardı. Herhangi bir erotik sahnesi veya fan servisi olmamasına rağmen, yine de serinin en ünlü karakterlerinden biri.

22. Mizuhara Chizuru (Rent A Girlfriend)

Mizuhara Chizuru (Rent A Girlfriend)

Mizuhara, dünyanın dört bir yanındaki anime hayranlarının kalbinde fırtınalar estirdi. Rent a Girlfriend dizisinde başrol oynuyor.

Birçok hayranın diziyi Mizuhara'yı görmek için izlediğini söylemek yanlış olmaz. Yarı zamanlı kiralık bir kız arkadaş olurken aktris olma hayalini gerçekleştirmek isteyen liseli bir kızdır.

23. Asuna (Sword Art Online)

Asuna (Sword Art Online)

Animede ne yaparsa yapsın (yemek yerken, uyurken, gülerken, ağlarken) iyi görünebilen sadece birkaç kız olabilir ve hiç şüphesiz Asuna onlardan biridir.

Animenin en ünlü karakterlerinden biridir ve Sword Art Online anime serisinin başarısında önemli bir rol oynar.
Asuna'nın bakımlı bir figürü var. Hayatınızın anında sona erebileceği bir oyunda, düşmanları yenerek ilerledi ve kendisine Flash lakabı verildi.

24. Kurumi (Date a Live)

Kurumi (Date a Live)

Bir bakışta Kurumi herhangi bir liseli kız gibi görünebilir, ancak öldürme sayısının 10.000'i aştığını bilmiyor olabilirsiniz.

Faaliyetlerine rağmen, animelerdeki en güzel kadınlardan biri olduğu inkar edilemez. Shido'nun onu haremine katmak istemesinin bir nedeni var.

25. Mikasa Ackerman (Attack On Titan)

Mikasa Ackerman (Attack On Titan)

Mikasa Ackerman, Attack On Titan dizisinin ana karakterlerinden biridir. Bir insan olmasına rağmen, insan yiyen titanlarla başa çıkabilecek güce sahiptir.

Sadece süper güçlü değil, aynı zamanda güzelliği de takdire şayan. Ailesinin gözleri önünde öldürülmesine tanık olmasına rağmen, bu olayın onu serideki en zorlu kadın olmaktan alıkoymasına izin vermedi.

26. En Güzel Anime Kızı

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Galaksi Yolcusu Galaksiler arası seyahat eden bir blog yazarı.