En İyi 7 BL Manga! Yaoi Webtoon Önerileri!

BL Manga önerileri veya yaoi önerisi hatta yaoi webtoon önerisi arayanlar! Gelin buraya. Sizlere en iyi 7 bl mangayı sıraladım!

Mayıs 23, 2024 - 23:34
Mayıs 23, 2024 - 23:34
 0  95

7- Monstrous Heart

7- Monstrous Heart

Jonathan, canavarlarla dolu prestijli ve pahalı bir özel okul olan Agustine akademisinin birinci sınıf temsilcisidir. Jonathan, mezun olduktan sonra insanlarla paylaşılan bir hayata asimile olmalarına yardımcı olmak için canavar okuluna girmek üzere seçilen az sayıdaki özel insandan biridir. Derslerinin ilk gününde, daha sonra sınıfta tanışacağı gizemli bir çocuk tarafından kabaca uyandırılır. Çocuğun adı Lucien'dir.

Dünyaları sırlar ve şiddetle doludur ama biriyle aynı hayatı paylaşmak her şeyi çok daha kolay hale getirir. Yoksa kolaylaştırıyor mu?

6- Mad Dog

6- Mad Dog

Mad Dog, eski bir suçlu ve mafya tahtının varisi olan Hamin'in aile işlerine karışmamaya çalışırken yaşadıklarını anlatıyor. Ne yazık ki, Hamin'in babasının kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmayı uman rakip bir çete tarafından kaçırılır ve Sehyuk Kwon adında acımasız bir katil tarafından kurtarılır. Artık babasının emriyle Hamin, Sehyuk'la birlikte yaşamak ve yakın gelecekte koruması olmasına izin vermek zorundadır.

İlk bakışta birbirlerine zıt olsalar da, Hamin ve Sehyuk yakınlaştıkça birbirleriyle ortak noktalar bulmaya başlarlar. 

5- Murderous Lewellyn's Candlelit Dinner

5- Murderous Lewellyn's Candlelit Dinner

Murderous Lewellyn's Candlelit Dinner, tarihsel olarak kurgulanmış gerilim dolu bir dram. Film, teslim tarihine yetiştirmeye çalışan bir hayalet yazar olan Shavonne ile şehre yeni gelen gizemli bir ucube olan Lewellyn'in etrafında dönüyor. Shavonne ürkütücü notlar almakta ve kapısı her saat çalınmaktadır, ancak polise gittiğinde, serbest dolaşan bir seri katil olduğu için ona gülüp geçerler.

Shavonne çiğ soğan yiyen Lewellyn ile tanıştığında işler planlandığı gibi gitmez ve Lewellyn Shavonne'u evinde akşam yemeğine davet eder. Shavonne yerel seri katille yüz yüze gelecek mi?

4- Salt Friend

4- Salt Friend

Thomas kavga ettiği için okuldan uzaklaştırılmış bir kabadayıdır, Zachary ise notlarında sınıf birincisidir. Zachary, Thomas'ı beden eğitimi dersinde ağlarken yakalayınca Thomas, Zachary'nin ağladığını tüm okula söyleyeceğinden korkar. Sırrının yayılmasından endişe ettiği bir günün ardından Thomas, Zachary'yi tek kelime etmemesi için kandırmak umuduyla onunla köpüklü çay ile yüzleşmeye karar verir. Bu plan geri teper ve Thomas kendini Zachary'nin ödevini yaparken bulur.

Bu zıt kutupların birbirini çektiği okul hayatı romantik draması, kötü bir çocuk ve en iyi öğrenciyi potansiyel romantik partnerler olarak sunar. Ancak Zachary'nin Thomas'la olması gerekenden daha fazla etkileşime girmesinin nedeni göründüğünden biraz daha karmaşıktır.

3- Killer Crush

3- Killer Crush

Taeman kiralık bir katil, hem de iyi bir katil. Uzmanlığı arkasında hiçbir iz bırakmamaktır. Dahyeok son zamanlarda romantik komedilerdeki erkek başrolden dramatik bir aktör olarak ciddiye alınmak isteyen bir aktördür. Dahyeok, bir aktör olarak kapsamını genişletmek için ilham almak üzere Taeman'a bakar. Karşılıklı fayda sağlayan anlaşmalarını bozabilecek tek şey, birinin diğerine aşık olmasıdır.

Killer Crush, zıt dünyalardan gelen iki insanın tamamen destansı bir şey için bir araya gelmesini konu alan bir aksiyon komedi.

2- Uncanny Charm

2- Uncanny Charm

Yoon Jae yeni komşusuyla tanıştığında, işler göründüğü gibi değildir. Taşınma kutularının arasında tılsımlarla kaplı bir kutu vardır ve Yoon Jae o kutunun yanına düştüğünde garip bir şey olur. Artık Yoon Jae, kardeşi olduğunu iddia eden sesler, uyku felci ve karanlık bir gölge tarafından rahatsız edilmektedir. Yeni komşusu bu gizemli olaylar hakkında bir şeyler yapabilecek midir?
Uncanny Charm, üniversite çağındaki iki erkeğin karanlık ruhlarla başa çıkarken yaşadıkları ilişkiyi konu alan doğaüstü bir drama.

1- Salad Days/ Pirouette Into My Heart

1- Salad Days/ Pirouette Into My Heart

Shen erkek bir balerin, Jinyi ise bir boksördür. Stüdyoları yan yanayken 12 yaşında tanışmışlar ve aralarındaki büyük farklılıklara rağmen birbirlerine aşık olmuşlardır. Shen kırsal bir kasabadan, Jinyi ise paralı bir aileden gelmektedir. Her ikisinin de içinde bulunduğu koşullar onları stüdyolarında dışlanmış hale getirir. Neyse ki işler zorlaştığında sırtlarını dayayacakları birbirleri vardır.

Salata Günleri, diğer adıyla Pirouette Into My Heart, Shen ve Jinyi'yi ergenlik dönemleri boyunca takip ediyor ve ikisi birbirlerinin çabalarını desteklerken kendi kariyerlerini keşfediyor.

BL Manga Önerileri

  • 7- Monstrous Heart 
  • 6- Mad Dog 
  • 5- Murderous Lewellyn's Candlelit Dinner 
  • 4- Salt Friend 
  • 3- Killer Crush 
  • 2- Uncanny Charm 
  • 1- Salad Days/ Pirouette Into My Heart 

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Galaksi Yolcusu Galaksiler arası seyahat eden bir blog yazarı.