En Göz Alıcı ve En Çekici 20 Anime Annesi!

Animelerdeki güzel anime kızlarının yanı sıra anneliği ile öne çıkan ama güzel anime kızlarına taş çıkartan animelerdeki anne karakterlere göz atalım!

Mayıs 29, 2024 - 19:57
Mayıs 29, 2024 - 19:57
 0  836

1. Mamako Oosuki – Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks?

Mamako Oosuki – Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks?

Mamako Oosuki, oğluyla birlikte paralel bir dünyada isekai'lenen en ateşli anime annelerinden biridir. Beyaz elbisesi ve zırhından açıkça görülebilen belirgin bir göğsü olan ince bir kadındır. Aynı zamanda çok nazik ve sakar bir kişidir, bu da onu gerçekte olduğundan daha çekici gösterir.

Bununla birlikte, nazik doğası nedeniyle Mamako zaman zaman saf ve biraz da boş kafalı gibi görünmektedir. Bu nedenle oğlu Masato, genç görünümü ve saflığı nedeniyle kendisini tehlikeli durumlara sürüklememesi için onu kontrol altında tutmak zorundadır.

2. Hinata Hyuga – Naruto

Hinata Hyuga – Naruto

Byakugan Prensesi, Hinata Hyuga sadece harika bir anime waifu değil, aynı zamanda en ateşli anime anneleri söz konusu olduğunda en iyi yarışmacıdır. Çocukken son derece utangaç ve yumuşak dilli olmasına rağmen, Hinata büyüyerek iyi bir kadın ve Konoha'nın kendine güvenen bir kunoichi'si haline geldi.

Bir anne ve eş olarak Hinata, Uzumaki ailesini iyi yapılandırılmış ancak iyi ayarlanmış ve mutlu tutan usta bir ev hanımı haline geldi. Ancak, aynı derecede katı ve iddialıdır, bu yüzden ne Boruto ne de Naruto evin güzel hanımını kızdırmaya cesaret edemez.

3. Hilda Boreas Greyrat - Mushoku Tensei

Hilda Boreas Greyrat - Mushoku Tensei

EFSANEDİR

4. Emi Handa – Barakamon

Emi Handa – Barakamon

Emi Handa en iyi şekilde, genel tavrında hem sevgi dolu hem de şefkatli olan en sevimli ve en ateşli anime annelerinden biri olarak tanımlanabilir. Seishuu'ya sahip olduktan sonra Emi, oğluna bakmak için tam teşekküllü bir ev kadını oldu ve kaligrafi tutkusunu bir kenara bıraktı.

Aşırı kontrolcü bir kadındır ve birisi onun ev kurallarına karşı geldiğinde kolayca sinirlenir. Bununla birlikte, her zaman gülümseyerek etrafında bir nezaket havası yaratır ve onu daha da sevimli kılan somurtkan yüzünden bahsetmeye bile gerek yok.

5. Tsurara Shirayuki – Rosario + Vampire

Tsurara Shirayuki – Rosario + Vampire

Buz gibi soğuk olan Tsurara Shirayuki, sadece buz kontrol güçlerini göstermekle kalmayıp aynı zamanda ince ve güzel bakımlı vücudunu da sergileyerek gerçekten isminin hakkını veriyor. Tsurara 30'lu yaşlarının ortasında olmasına rağmen çarpıcı mor gümüş saçlarıyla çok genç ve muhteşem bir kadın görünümüne sahip.

Bir zamanlar casusluk işinde olmayı arzulamıştı, bunun bir parıltısı hala onda görülebilir. Tsurara'nın baştan çıkarıcı aurasının bir parçası da sıcak ve nemli iklimlerde bile vücudunu serin tutmak için her seferinde ağzında tuttuğu lolipoptur.

6. Grayfia Lucifuge – High School DxD

Grayfia Lucifuge – High School DxD

High School DxD, animelerdeki en ateşli kadın karakterlerden bazılarına ev sahipliği yapıyor ve Millica Gremory'nin annesi Grayfia da büyük memeli bir figürün mirasçısı olarak aynı çizgide yer alıyor. Ciddi kişiliğine rağmen Grayfia, Gremory Klanı'nın hizmetçisi olarak işini yapmaktan hoşlanan nazik ve güzel bir genç kadındır.

Grayfia yaşına göre oldukça formda görünüyor ve seksi hizmetçi kıyafeti onu daha da genç gösteriyor. "Yok Edişin Gümüş Saçlı Kraliçesi" lakaplı Grayfia, aynı zamanda ateşli ve karizmatik görünürken savaş alanına hükmetme yeteneğine de sahip.

7. Yayoi Kanbara – Beyond The Boundary

Yayoi Kanbara – Beyond The Boundary

Kalın baldırlar hayat kurtarır" - şehvetli gençler veya yetişkinler arasında oldukça popüler bir ifade, karakteristik olarak hafif balık etli vücudu ve yuvarlak ve kalın uyluklarıyla uyumlu bir kedi pençesi dövmesi ile tanınan Yayoi Kanbara adlı bir sonraki en ateşli anime annelerimizi tanımlamanın en iyi yoludur.

Yayaoi bir Ruh Dünyası Savaşçısı ve Akihito Kanbara'nın annesi, bu da ona kendisi için minimum zaman bırakıyor. Yine de, bir şekilde her zaman enerjik görünüyor ve onu türünün tek örneği ateşli bir anime annesi yapan hayvan kostümleri giyerek işleri renklendirmeye katılıyor.

8. Leonora Nakiri – Food Wars!

Leonora Nakiri – Food Wars!

Nakiri International'ın Araştırma Bölümü Başkanı Leonara, görünüşü ve aşçılığıyla yenilmesi mümkün olmayan bir mutfak tanrıçasıdır. Soluk tenli güzel vücudu, mücevher gibi gözleri ve beline kadar uzanan gümüş rengi saçlarıyla herkesin aklını başından alabilir ve kolayca kendisine aşık olmasını sağlayabilir.

Ona üstünlük sağlayan tek şey güzellik değil, aynı zamanda yemek pişirme konusunda bir profesyonel ve mutfak endüstrisi konusunda çok ciddi. Onun gibi bir eşe ve anneye sahip olmak hiç kimse için bir ayrıcalık değildir, bu yüzden Leonora Nakiri ailesinin ve şirketinin gurur kaynağıdır.

9. Kushina Uzumaki – Naruto

Kushina Uzumaki – Naruto

Ya ateşli anneler ya da en ateşli anime anneler var ve Kushina bir şekilde bu köprünün ortasında duruyor. Ünlü Uzumaki klanında doğan ve kendisi de bir şinobi olan Kushina, güzelliği ve erkek fatma karakteriyle tanınan sert ve dürtüsel bir bireydir.

Naruto'nun, çocukluğunda da konuşkan ve inatçı olan annesinden devraldığı oldukça açıktır, ancak Kushina bir yetişkine dönüştükçe daha aklı başında ve neşeli hale gelmiştir ve gözle görülür bir şımarık tarafı vardır. Ve onu diğerlerinden ayıran çarpıcı kızıl saçlarını kim unutabilir ki?

10. Mari Katsuragi – The World God Only Knows

Mari Katsuragi – The World God Only Knows

Mari Katsuragi, şaşırtıcı geçmişini öğrenene kadar sıradan bir çalışan ev kadını gibi görünmektedir. Mari evlenmeden önce bir motosiklet çetesi üyesiydi ve burada içindeki en vahşi ve en seksi kadını ortaya çıkaran kötü huyunu geliştirdi.

Anime boyunca, yapımcılar Mari'nin nazik özelliklerini ve kıvrımlı vücudunu açıkça gösteren birkaç banyo fotoğrafı attılar. İşin korkutucu yanı, saçlarını açıp gözlüklerini çıkardığında, bu yaklaşan büyük bir felaketin işaretidir.

11. Izabella Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy

Izabella Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy

Animedeki en güçlü iblis lordlarından birinin sevimli annesi olarak adlandırılması daha iyi olan Izabella, çocuklarını biraz şımartmaktan çekinmeyen bir tip. Anos, sağlığına büyük önem veren ve onu koşulsuz seven annesi gibi nazik ve tatlı bir kadına sahip olduğu için şanslı.

Bu arada, Izabella'nın çok iyi bir aşçı olduğu ve çeşitli lezzetli yiyecek ve içecekler pişirebildiği görülüyor. Zaman zaman, oğlunu veya "kadın" arkadaşlarını evde ağırlarken çocuksu bir doğa sergiliyor ve bu da ona diğer sevimli sıcak anime annelerine göre bir avantaj sağlıyor.

12. Hana Kirisaki – Nisekoi

Hana Kirisaki – Nisekoi

Chitoge Kirisaki çok çekici ve zarif bir kız ama seksi annesinin genleri olmasaydı bu mümkün olmazdı. Hana Kirisaki, otuzlu yaşlarında olmasına rağmen genç görünümünden dolayı sık sık oldukça genç sanılan son derece güzel ve ünlü bir iş adamıdır.

Hana, büyük ölçekli bir firmanın mali işlerini yürüttüğü için beyin sahibi bir güzeldir. Soğuk kişiliğini çarpıcı mor saçları, şık seksi kıyafeti ve ağzındaki çikolatalı şeker çubuğuyla donatmak, genel karakterine daha da cazibe katıyor ve ona en ateşli anime anneleri havasını veriyor.

13. Shiki Ryogi – The Garden Of Sinners

Shiki Ryogi – The Garden Of Sinners

TYPE-MOON, görsel romanlarında veya anime serilerinde anne figürleri yaratma konusunda pek popüler değil, ama neyse ki bir anne olarak çok fazla ekran süresine sahip olmayan Shiki Ryougi var ama kesinlikle en ateşli anime anneleri listesinde olmayı hak ediyor.

Mikiya ile evlendikten sonra Shiki, Mana Ryougi'yi doğurdu ve o zamandan beri harika bir anne oldu. Gençlik yıllarında her zaman vintage kırmızı ceketini giyerken, Shiki anne olurken geleneksel kimonolara geçti ve bu da ona dikkat çekici bir hayranlık havası verdi.

14. Akemi Aizawa – Tomo-chan Is A Girl!

Akemi Aizawa – Tomo-chan Is A Girl!

Birçok genç izleyicinin modern çağ tanrıçası olan Akemi Aizawa, asi kızını yetiştirmek için elinden geleni yapan, sevilen ve seksi bir kadındır. Aynı zamanda Tomo ile çarpıcı bir benzerlik taşıyor çünkü her ikisi de aynı vahşi kızıl saçları, kırmızı gözleri ve oldukça büyük bir göğüs ile tonda ve iyi donanımlı bir figürü paylaşıyor. 

Akemi modaya uygun hiçbir şey giymiyor, yine de günlük pijamaları ve tişörtüyle şaşırtıcı derecede güzel görünüyor. Ailesi için çok çalışma tutkusu ve oldukça patlayıcı doğası, Akemi'nin en ateşli anime annelerinden biri olarak hatırlanması için fazlasıyla yeterli.

15. Carla Yeager – Attack On Titan

Carla Yeager – Attack On Titan

Bir anne figürünün nasıl olması gerektiğinin ideal bir temsili olan Carla Yeager, her yönüyle standartlara uygun yaşıyor. Nazik yüz hatları, sıcak gülümsemesi, iyi kalpli ve sevgi dolu doğası ve sadeliği - inanılmaz derecede güzel ve çekici olmasının yanı sıra her şeyi görüyor.

Grisha ile evlenmeden önce bir barda garson olarak çalışıyordu ve sonunda ikisi birbirlerine aşık oldular. Carla'nın ailesine duyduğu sarsılmaz sevgi ve değer verdiklerini korumak için yaptığı özverili fedakârlıklar, onu ekranları süsleyen ikonik bir anime annesi yapıyor.

16. Madoka Yachi – Haikyuu!!

Madoka Yachi – Haikyuu!!

Anne-kız çiftinin her ikisi de güzel yüzleriyle izleyicileri büyülemekten geri kalmadıkları için Yachi ailesinde güzellik hakimdir. Madoka Yachi mesleği gereği bir grafik tasarımcısıdır ve zamanının çoğunu işyerinde geçirdiği ve genellikle eve geç geldiği için biraz işkoliktir.

Bu kadar çalışkan bir kadın olmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Makyaj yapmayı ve açık pembe dudak parlatıcısı sürmeyi asla unutmuyor ve güçlü, bağımsız ve cazip bir çalışan anne gibi davranabilmek için her zaman en iyi durumda olmasına izin veriyor.

17. Miyako Ishida – A Silent Voice

Miyako Ishida – A Silent Voice

Bir kuaför ve bir sarışın - Miyako Ishida, yalnızca görünüşü için en ateşli anime anneler kategorisine mükemmel bir şekilde uyuyor. Miyako'nun yüzünün en dikkat çekici özelliği, sahip olduğu zahmetsiz güzelliğe çok yakışan koyu yeşil gözleridir.

Şaşırtıcı bir şekilde, büyükanne yaşında ve bir torunu da var, bu da çekici yapısı göz önüne alındığında sindirilmesi zor bir gerçek olarak ortaya çıkıyor. Muhtemelen boyalı saçları nedeniyle daha genç görünüyor, yine de herkese karşı hala tatlı ve nazik.

18. Shinobu Kawajiri – JoJo’s Bizarre Adventure

Shinobu Kawajiri – JoJo’s Bizarre Adventure

JoJo's Bizarre Adventure'da sadece bir avuç güzel kadın karakter var, ancak hiç kimse Shinobu Kawajiri'ye yaklaşamıyor. O, canavar bir koca ve ilgisiz bir çocukla sevgisiz bir ailede sıkışıp kaldığı için evliliğinden nefret eden ateşli bir milf tipidir.

Görünüşte ortalama boyda ve ince yapılı bir kadın ve anne denecek kadar yaşlı görünmüyor. Her zaman aşk ve heyecan arzulayan Shinobu, zaman zaman öldürücü kıyafetleriyle erkekleri baştan çıkarmayı aklına koyduğunda ne kadar göz alıcı olabileceğini göstermiştir.

19. Meme Touwa – Ground Control To Psychoelectric Girl

Meme Touwa – Ground Control To Psychoelectric Girl

Makoto'nun sevimli teyzesi ve Erio'nun annesi Meme Touwa, tatlı dükkânı olan bekâr bir kadındır. Çocuksu ve neşeli bir kişiliğe sahiptir ve Makoto'ya sataşıp onu baştan çıkarmak için elinden geleni yaparken zaman zaman biraz yaramaz görünmektedir.

Uzun koyu mavi saçları, koyu mavi renkli gözlerini çok iyi tamamlayarak ona erotik bir görünüm ve çekici bir cazibe kazandırır. Bununla birlikte, çocuksu kişiliğine rağmen, Meme hızlı fikirli ve zekidir ve kendisini en ateşli anime annelerinden biri olarak nasıl temsil edeceğini bilir.

20. Shiho Nishizumi – Girls & Panzer Movie

Shiho Nishizumi – Girls & Panzer Movie

Nishizumi okulunun baş eğitmeni ve Nishizumi Ailesi'nin şu anki reisi olan Shiho bir nevi efsanedir. Soğuk ve sert görünümlü kişiliği olumsuz hisler uyandırabilir, ancak son derece seksi ve kolayca en ateşli anime annelerinden biri.

İki kızına annelik yapmak ve büyük bir şirketi yönetmek basit bir iş değildir, ancak Shiho mutlak kararlılığıyla bunu başarır. Modaya uygun siyah bir takım elbise, dolgun vücuduyla birleştiğinde onu sadece çekici kılmakla kalmaz, aynı zamanda ona baskın bir iş kadını kimliği de verir.

21. Julia Murai – Great Teacher Onizuka

Julia Murai – Great Teacher Onizuka

Julia Murai, animelerdeki en gerçekçi genç anne ve bu onun ebeveynliğinde görülebilir. Cesur, kendine güvenen, şefkatli ve aynı zamanda fark edilir derecede ateşli. Julia'nın yirmili yaşlarının ortasında olduğuna ve oğlu Kunio'yu sadece 13 yaşındayken doğurduğuna pek kimse inanmıyor.

Julia çok genç yaşta, çocuğunu büyütmek ve iş bulmak için Tokyo'ya gelmiştir. Kunio'nun, çok dar ve kısıtlayıcı elbiseler giydiğinde çoğu zaman sütyen içermeyen cesur kıyafetleri nedeniyle her zaman erkekler tarafından dövülen güzel annesine karşı bu kadar aşırı korumacı olmasına şaşmamalı.

22. En Güzel Anime Kızları | Anne Anime Karakterleri!

 • #1  Mamako Oosuki – Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks? 
 • #2  Hinata Hyuga – Naruto 
 • #3  Grayfia Lucifuge – High School DxD 
 • #4  Emi Handa – Barakamon 
 • #5  Tsurara Shirayuki – Rosario + Vampire 
 • #6  Hilda Boreas Greyrat  
 • #7  Yayoi Kanbara – Beyond The Boundary 
 • #8  Leonora Nakiri – Food Wars! 
 • #9  Kushina Uzumaki – Naruto 
 • #10  Mari Katsuragi – The World God Only Knows 
 • #11  Izabella Voldigoad – Misfit Of Demon King Academy 
 • #12  Hana Kirisaki – Nisekoi 
 • #13  Shiki Ryogi – The Garden Of Sinners 
 • #14  Akemi Aizawa – Tomo-chan Is A Girl! 
 • #15  Carla Yeager – Attack On Titan 
 • #16  Madoka Yachi – Haikyuu!! 
 • #17  Miyako Ishida – A Silent Voice 
 • #18  Shinobu Kawajiri – JoJo’s Bizarre Adventure 
 • #19  Meme Touwa – Ground Control To Psychoelectric Girl 
 • #20  Shiho Nishizumi – Girls & Panzer Movie 
 • #21  Julia Murai – Great Teacher Onizuka 

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Galaksi Yolcusu Galaksiler arası seyahat eden bir blog yazarı.