En Havalı ve Yakışıklı 10 Anime Kötü Adamı!

Animelerdeki kötü adamların çoğu genelde havalı, cool ve yakışıklı olur. İşte bunun için bizce en havalı ve yakışıklı 10 anime kötü adamı listesini hazırladık!

Haziran 22, 2024 - 01:43
Mayıs 31, 2024 - 14:47
 1  157

1. Eren Yeager – Attack On Titan

Eren Yeager – Attack On Titan

Attack On Titan'ın final sezonu pek çok açıdan olağanüstü ve Eren Yeager'ın parlaması da bunlardan biri. Eren'in kararsız ve duygusal bir çocuktan alaycı bir belalıya dönüşmesi dizinin en iyi yanlarından biri.

Duygulu gözler, zaman zaman erkek topuzuyla bağlanan uzun maun rengi saçlar - tüm dünyayı fethetme misyonu olan bir çocuk için tamamen büyük bir karizma sıfırlamasıydı. Hayranları onu hikayenin kötü adamı olarak görmek istemese de, hikayeye kattığı sınır, anime kötü çocukları arasındaki çekiciliğini artırıyor.

2. Sosuke Aizen – Bleach

Sosuke Aizen – Bleach

Sosuke Aizen'in anime topluluğundaki ünü "tüm zamanların en iyi anime kötü adamı" ve karakteri hakkında oldukça fazla şey anlatıyor. Aizen kibar, yumuşak dilli, entelektüel ve tanrısal bir varlık olmayı amaçlayan manipülatif bir kişi olarak gösterilir.

Nadiren herhangi bir endişe veya sıkıntı belirtisi gösterir ve genellikle tüm durumları önceden planlar. Aizen'in Seireitei'de bir tanrıya en yakın şey olan Ruh Kralı'nı devirme nihai hedefi, onu gerçekten kötü bir karakter yapan bir şeydir.

3. Chrollo Lucilfer – Hunter × Hunter

Chrollo Lucilfer – Hunter × Hunter

Chrollo Lucilfer, en büyük kötü anime organizasyonlarından biri olan Phantom Troupe'un lideri olarak hizmet vermektedir. Kesinlikle kötü bir insan olsa da, aynı zamanda güçleri hakkında bir açıklama yapan görkemli girişleriyle tanınan son derece ilginç ve karizmatik bir kötü adamdır.

Çok yetenekli bir stratejist olan Chrollo, aynı zamanda hem kendi dövüş yeteneklerine hem de Örümcek'in diğer üyelerinin yeteneklerine çok güveniyor. Chrollo'nun çekiciliği karakter tasarımıyla derinleşiyor ve her görünüşüyle "Hunter × Hunter" fandomundaki popülerliğini sağlamlaştırıyor.

4. Ryomen Sukuna – Jujutsu Kaisen

Ryomen Sukuna – Jujutsu Kaisen

Tartışmasız "Lanetlerin Kralı" ve animelerdeki en güçlü iblis lordlarından biri olan Ryomen Sukuna, korkutucu aurasına ve dehşet verici yeteneklerine rağmen ilginç bir şekilde Jujutsu Kaisen meraklıları arasında yeterince popüler. Neden böyle? Elbette, çünkü kendi tarzında son derece ateşli ve belalı biri.

Aşılmaz gücü ve gizemli geçmişi muhtemelen hayranlarında onun hakkında daha fazla şey öğrenme arzusunu besleyen doğal bir entrika yaratıyor. Üstüne üstlük zeki, dövmeli ve Yuji'nin vücudunu gösteriş yapmak için kullanıyor ki bu da yakışıklı anime antagonistlerinden biri olarak öngörülemeyen popülerliğine katkıda bulunuyor.

5. Garou – One Punch Man

Garou – One Punch Man

Garou, One-Punch Man'in ikinci sezonunda ana kötü adamı olarak görev yapıyor ve oldukça onurlu ve sempatik bir anime kötü adamı. Fiyaskoyla sonuçlanan sezona rağmen, her şeyi yoluna koyan tek şey, aurası ve yırtık vücuduyla hayranlarının gözlerini anında yakalamayı başaran Garou'nun varlığıdır.

"Kahraman Avcısı" olma iddiasını destekleyecek becerilere, güce, çevikliğe ve dayanıklılığa sahip. Garou'nun keskin yüz hatları ve kaslı vücudunun yanı sıra dövüş sanatı becerileri ve güçlü ahlak anlayışı, yakışıklı anime antagonistleri listesindeki yerini sağlamlaştırmak için fazlasıyla yeterli.

6. Muzan Kibutsuji – Demon Slayer

Muzan Kibutsuji – Demon Slayer

Tüm iblis türünün atası olan Muzan Kibutsuji'nin yetenekleri ve eşsiz gücü hakkında herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yoktur. Güçlerinin kapsamı, onu Demon Slayer'daki en güçlü karakterlerden biri haline getiren çok çeşitli iç içe geçmiş yetenekler ve teknikler içerir.

Ne yazık ki Muzan'ın ebedi gençliğinden yeterince bahsedilmiyor ki bu da cildinin ne kadar kusursuz olduğu düşünüldüğünde utanç verici. İblis fizyolojisi sayesinde Muzan uzun boylu kaslı bir adama, bir kadına ve hatta bir çocuğa dönüşebiliyor ki bu da hem erkek hem de kadın izleyicilerin kalbini kolaylıkla fethetmeye yetiyor.

7. Sesshomaru – Inuyasha

Sesshomaru – Inuyasha

Köpek-şeytan Sesshomaru inanılmaz gücü ve yakışıklılığıyla tanınır. Üvey kardeşi Inuyasha'nın aksine, daha fazla asalet gösterir ve başkalarına tepeden bakacak kadar kibirlidir. Bununla birlikte, çarpıcı gümüş saçları ve alnındaki mor hilal onu karşı konulmaz bir karakter haline getirir.

Karmaşık kişiliği, yakışıklılığı ve beklenmedik yumuşak tarafı, pek çok hayranının ona bu kadar hayran olmasının nedenleridir. Sesshomaru ilk bakışta soğuk ve duygusuzdur, ancak kalbini değiştirdikten sonra, sevdiklerine nasıl bakacağını bilen takdire şayan bir anti-kahraman haline gelir.

8. Adam – Sk8 The Infinity

Adam – Sk8 The Infinity

"S "de Adam olarak bilinen Ainosuke Shindo, zarif genç bir politikacı ve durum gerektirdiğinde aşırı olasılıklara gitmekten kaçınmayan yetenekli bir kaykaycı olarak ikili bir hayat yaşıyor. Kısacası, o tam bir sosyopat ve yakışıklı anime kötü adamlarından biri olarak kabul ediliyor.

Hiç şüphesiz, Adam harika bir kötü adamdır ve bu onun gizli kaykaycı kişiliğinde de görülebilir, ancak başkalarını küçümsemeyen bir insan değildir. Kesin olan bir şey var ki, yakışıklı ve insanları nasıl tehditkâr bir şekilde selamlayacağını biliyor.

9. Takasugi Shinsuke – Gintama

Takasugi Shinsuke – Gintama

Gintama, tuhaf davranışlı karakterlerle dolu eğlenceli ve ilgi çekici bir dizi ancak Takasugi, çekici karakter tasarımı ve asi doğası nedeniyle gruptan ayrılıyor. Koyasu Takehito tarafından seslendirildiğinden bahsetmiyorum bile, bu onu daha da iyi yapıyor.

Takasugi'nin karizmatik görünümü üç şeyin bir araya gelmesiyle oluşuyor: iki tonlu saçları, kapalı sol gözü ve tütün piposu. Nadiren ekran süresi olmasına rağmen, sadece görünüşü ve kişiliği nedeniyle en popüler ve yakışıklı anime antagonistlerinden biridir.

10. Greed/Ling Yao - FMA

Greed/Ling Yao - FMA

Açgözlülük ilk olarak orta yaşlı bir adam görünümünde ve sinirli bir tavırla Homonculus'lardan biri olarak tanıtılır. Ancak sonunda, Prens Ling Yao sayesinde kişiliğinde büyük bir değişiklik olur ve sadece yakışıklı değil aynı zamanda katlanılabilir biri haline gelir.

Greed'in Ling Yao'ya asimilasyonu, her iki bireyin de aynı bedeni paylaşırken aynı zamanda ayrı kimlikler sergilemesini sağladığı için mucizevi olmasa da dönüşümsel bir değişim olarak ortaya çıkıyor. Söylemeye gerek yok, karakter dinamikleri harika ve bu da imza niteliğindeki siyah kıyafetleriyle çok uyumlu.

11. En Havalı ve Yakışıklı Anime Kötü Adamları

  • #1 Eren Yeager - Attack On Titan 
  • #2 Sosuke Aizen - Bleach 
  • #3 Chrollo Lucilfer - Avcı × Avcı 
  • #4 Ryomen Sukuna - Jujutsu Kaisen 
  • #5 Garou - One Punch Man 
  • #6 Muzan Kibutsuji - İblis Katili 
  • #7 Sesshomaru - Inuyasha 
  • #8 Adam - Sk8 The Infinity 
  • #9 Takasugi Shinsuke - Gintama 
  • #10 Greed/Ling Yao 

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Galaksi Yolcusu Galaksiler arası seyahat eden bir blog yazarı.