Ana Karakterin Kızlarla Dolu Okula Gittiği 10 Anime Önerisi!

ana karakterin kızlarla dolu bir okula gittiği ve orada okuduğu anime önerileri arayanlar buraya! Sizler için ana karakterin okula gittiği hem de kız öğrenci okuluna gidip etrafında efsane hatunlarla çevrili olduğu anime önerileri hazırladım!

Haziran 18, 2024 - 08:45
Mayıs 31, 2024 - 14:34
 0  240

1. Prison School

Prison School
ECCHİ EFSANEDİR

Prison School, tuhaf sahneleri ve abartılı karakter tasarımlarıyla eleştirmenlerce beğenilen tartışmasız en iyi ecchi komedi animelerinden biridir. Dizi, bir gün kızlar tuvaletini dikizlerken yakalanan beş lise öğrencisini konu alıyor.

Ceza olarak, üç muhteşem kadın gardiyanın yönetimindeki bir "okul hapishanesine" nakledilirler. Dışarı çıkma umuduyla, beşi de masum olduklarını kanıtlamak için büyük mücadele verirken, aynı anda hem canlı hissedeceğiniz hem de kahkahalara boğulacağınız tuhaf senaryolara dahil olurlar.

2. Infinite Stratos

Infinite Stratos

Infinite Stratos, genel haremle birleştirilmiş mecha anime konusu ile yeni bir şey sunmuyor, ancak kendine has bir çekiciliği var. Seri, tamamen kadınlardan oluşan Infinite Stratos Akademisi'ne ilk erkek IS pilotu olarak transfer edilen Ichika Orimura'nın hayatını takip ediyor.

Şimdiye kadar sadece kadınlar tarafından yönlendirilen bir dış iskelet silahına pilotluk yapmak zorunda kalan Ichika, heyecan ve aksiyon dolu akademi hayatı boyunca kendisine yardımcı olan yatılı okuldaki diğer kızlarla tanışana kadar yeni hayatına uyum sağlamakta zorlanır.

3. The Fruit Of Grisaia

The Fruit Of Grisaia

Romantik bir görsel romana dayanan Grisaia'nın Meyvesi, şu anda her birinin "kayıt" için kendi nedenleri olan beş kız öğrenciye ev sahipliği yapan Mihama Akademisi'ne odaklanan psikolojik bir dram. Ancak enstitünün ilk erkek öğrencisi Yuji Kazami'nin gelişiyle işler değişmeye başlar.

Başlangıçta kızlarla etkileşime girmekte tereddüt eden Yuji, kısa süre içinde kızların her birinin kendi sorunlu geçmişleri olduğunu öğrenir ve her birinin sorunlarına yardımcı olur. Fruit of Grisaia'nın komedi ve ecchi unsurları içeren anları olsa da, ciddi tonundan uzaklaşmıyor.

4. Maria Holic

Maria Holic

Studio SHAFT'ın komik ve eğlenceli dizisi Maria Holic, çocukluğunda yaşadığı bir travma nedeniyle erkeklerden korkan liseli Kanako Miyamae'nin romantik bir eş bulma umuduyla kız okuluna kaydolmasını konu alıyor.

Hayallerindeki kızı ararken, Kanako, Mariya Shido adında ideal bir adaya rastlar, ancak gerçekte cross-dressing yapan bir erkek olduğu ortaya çıkar. Böylece Kanako'nun hiç de hayal ettiği gibi olmayan kız okulu hayatı başlar!

5. Freezing

Freezing

Dünyanın istila edildiği ve Nova olarak bilinen uzaylılarla savaş halinde olduğu fütüristik bir dünyada geçen Freezing, Kazuya Aoi adlı Japon bir çocuğun dünyayı Nova'ya karşı savunmak için Pandora adı verilen genetiği değiştirilmiş kızların bulunduğu bir askeri eğitim okuluna girmesini konu alıyor.

Kazuya, eğitim okulunda en güçlü Pandora Satellizer L. Bridget ile takım olmaya karar verir. Bu, Kazuya'nın Nova istilasına karşı akranlarına yardım ederken savaş odaklı bir dünyadaki yolculuğuna işaret ediyor. Freezing, ecchi türünün küçümsenen bir mücevheridir ve kesinlikle çıplaklık içeren en iyi animelerden biridir.

6. Mashiroiro Symphony

Mashiroiro Symphony

Bir harem animesi olmasına rağmen, Mashiroiro Symphony, diğer sapkın kahramanların aksine oldukça şefkatli ve terbiyeli olan kahramanını tanıtırken oldukça güzel bir yaklaşım sergiliyor. Hikaye, tamamen kızlardan oluşan bir okulun başka bir okulla birleşmeye hazırlanmasıyla başlar, bu da onları karma hale getirecektir.

Okullar birleşmeye karar verdiğinde, Uryuu Shingo kızların kampüsüne katılacak öğrencilerden biri olarak seçilir. Ancak ilk gününde Uryuu, kızların birçoğunun yaklaşan birleşmeden memnun olmadığını ve birleşmeyi mümkün kılmak için onları kazanması gerektiğini öğrenir.

7. Kämpfer

Kämpfer

Kämpfer, bolca hayran hizmeti ve biraz da aksiyon içeren bir ecchi animesi. Hikaye, bir gün uyandığında Kampfer olarak bilinen büyük memeli bir kadın savaşçıya dönüştüğünü keşfeden oldukça şanssız bir lise çocuğu olan Natsuru'nun başına gelen bir cinsiyet değişikliğine vurgu yapıyor.

Kampfer olmak için seçilen Natsuru'nun artık sadece okuldaki diğer Kampfer'lerle savaşması değil, aynı zamanda bunu yaparken bir kıza dönüşmesi gerekmektedir. Mistik bir doldurulmuş kaplanın yardım ettiği Natsuru, şimdi diğer koca memeli kızlarla savaşmalı ya da ölmelidir.

8. Blade Dance Of The Elementalers

Blade Dance Of The Elementalers

Orijinal light novel serisinin önsözü niteliğindeki Blade Dance of the Elementalers, "Elementaler" adı verilen büyücülerin güçlerini kullanabilmek için elemental ruhlarla kutsal temaslar kurduğu, ancak bu ayrıcalığın yalnızca soylu ailelerin saf kızlarına verildiği fantastik bir dünyada geçiyor.

Bu da hiç Elementaler olmadığı ya da en azından olmaması gerektiği anlamına geliyor. Ancak bunun bir istisnası vardır; hikayenin kahramanı Kazehaya Kamito, kızlardan oluşan bir okyanusta tek erkek ruh yüklenicisi olarak zengin kızların klas okuluna transfer edilir.

9. Sky Wizards Academy

Sky Wizards Academy

İnsanlar kötü böceklerle sihirle savaşır - Sky Wizards Academy'nin olay örgüsü, kahramanın kaçınılmaz olarak benzer bir amaç için bir grupla birlikte çalışmak zorunda kaldığı klişe sihirli okul animelerine benzer. Hikaye, eski bir gökyüzü büyücüsü olan ve şu anda Mistgun Akademisi'nde eğitmenlik yapan Kanata Age'i konu alıyor.

Kanata, düşük performanslarıyla tanınan bir grup uyumsuz öğrenci olan Platoon E601'e ders vermekle görevlendirilir. Ancak Kanata ve E601 takımı, aleyhlerine olan tüm olumsuzluklara rağmen dağılmamak için Gökyüzü Sihirbazları Turnuvası'nı kazanmaya çalışır.

10. Drift Off To Blue Orchid Island

Drift Off To Blue Orchid Island

Mavi Orkide Adası tuhaf bir romantik komedi için ideal bir ortam sağlıyor, ancak anime heteroseksüel bir erkeğin fantezisinden çok daha fazlası. Seri, bir deniz fırtınasında denize düştükten sonra uzak bir adada mahsur kalan 14 yaşındaki bir çocuk olan Ikuto Touhouin'e odaklanıyor.

Ikuto kendine geldiğinde etrafını, hepsi de bir erkek için yanıp tutuşan muhteşem kızlarla çevrili bulur. Sadece kadınlarla dolu ve hiçbir teknolojiye sahip olmayan bir adada, Ikuto bir yandan yeni hayatına uyum sağlamayı öğrenirken, bir yandan da eve dönmenin bir yolunu bulmaya çalışmalıdır.

11. Ana Karakterin Kızlarla Dolu Okula Gittiği Animeler

  • #1  Prison School 
  • #2  Infinite Stratos 
  • #3  The Fruit Of Grisaia 
  • #4  Maria Holic 
  • #5  Freezing 
  • #6  Mashiroiro Symphony 
  • #7  Kämpfer 
  • #8  Blade Dance Of The Elementalers 
  • #9  Sky Wizards Academy 
  • #10  Drift Off To Blue Orchid Island 

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Galaksi Yolcusu Galaksiler arası seyahat eden bir blog yazarı.